aČlánky - Podnikání a služby

PR články od Vás pro Vás

Kadeřnictví, zednictví, oprava aut, výroba zboží a další služby všeho druhu najdete na sluzby.aclanky.cz

Ostravská restaurace Vitalita

Chcete naplnit žaludek, pobavit se s přáteli nebo si zajít na oběd s rodinou? Není nic jenoduššího než strávit pár pěkných chvil v restauraci Vitalita.

Jendá se o malebnou restauraci v Ostravě, která má více než 11 letou historii. U nás Vám nabídne profesionální personál českou ale i mezinárodní kuchyni, nechybí v ní ani ryby, saláty, steaky apod. Nabízíme až 60 míst, které jsou samozřejmě dělené na kuřáckou a nekuřáckou část. A když venku vyleze sluníčko, můžete si u nás sednout na čerstvém vzduchu v naší zahrádne, kde Vás taktéž obslouží náš vyškolený personál.

Restaurace Vitalita samozřejmě nabízí také denní meu či víkendové menu a samozřejmostí je taky novodobí trend a to business menu pro Vás a Vaše obchodní partnery.Ostrava je město krásné a samozřejmě k nám zavítá mnoho českých turistů, proto máme připraveny parkovací místa, kde můžete nechat své plechové mazlíčky.

V naší stylové restauraci samozřejmě dbáme na hygienu, kvalitu a pestrobarevnou stravu. Všechno je připraveno pro Vás a vaše známe či rodinu, abyste se u nás cítili příjemně a rádi se k nám vraceli.Velice rádi Vám zorganizujeme rozlučky, maturitní večírky, firemní večírky, svatby a další oslavy nejen přímo v restauraci, ale také v našem salánků, kde pro vás máme připraveno až 30 míst.

Tak nás pojďte navštívit a uvidíte, že se budete do ostravské restaurace Vitalita rádi vracet.

Říká se, že objevení nového jídla znamená pro lidské štěstí víc než objevení nové hvězdy. U nás říkáme, že objevení zátoky kde se můžete v klidu najíst je pro lidské štěstí i zdraví více než objevení nového jídla.

Dobrou chuť Vám přeje ostravská restraurace Vitalita

  • Linkuj.cz!
  • Top Články.cz
  • Jaggni to!
  • MediaBlog.cz
  • Bookmarky.cz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované položly jsou označené *

*