aČlánky - Podnikání a služby

PR články od Vás pro Vás

Kadeřnictví, zednictví, oprava aut, výroba zboží a další služby všeho druhu najdete na sluzby.aclanky.cz

Super stránky o slevových serverch

Shrnuli jsme to nejlepší z našich 3 serverů do jedho článku. Rozhodli jsme se proto sepsat tento kratší článek, kde se o každém serveru něco málo dozvíte a jelikož máme 3 servery, tak nebudeme zdržovat a přejdeme rovnou na věc.

Jako o prvním bychom začali mluvit o Českém Slevišti. Nachází se na této adrese: http://www.ceske-sleviste.cz/ . Najdete zde zatím přes 100 článků a další každým dnem přibývají. Tyto stránky jste si velice oblíbili, protože měsíčně Vás sem zavítá, až několik tisíc – děkujeme. V budoucnu máme v plánu psát ještě častěji než teď a chceme přidat ankety a možná i soutěže. Pokud Vás zajímají: slevy, cestování, relaxace, wellness atd, tak se neváhejte ozvat, protože rádi Vás přijmeme do našeho redaktorského týmu.

Druhým serverem je Český Slevín. Jedná se, co se týče rozsahu o menší portál, který se úzce zaměřuje na slevové portály – hlavně slevomat. Návštěvnost je zde také v řádu tisíců, ale nižších není to jako naše České Sleviště. Přes to jsme rádi, že na náš portál hodíte a že Vám pomáháme. Server naleznete na této adrese: http://www.cesky-slevin.cz/ a kdybyste věděli o nějakém zajímavém slevovém serveru, který by neměl na našich stránkách chybět, tak neváhejte a ozvěte se.
Do třetice tu máme snad nejmladší portál, který by měl jít ve stejných šlépějích jako České Sleviště. Nazýváme ho Slevy na Ubytování a najdete ho zde: http://www.slevy-ubytovani.com/ . Spustili jsme ho teprve v květnu a lidí sem chodí opravdu pomálu, ale snad se to zlepší. Budeme, zde publikovat hlavně články o Slevách na ubytování, které jste si velice oblíbili.

Tak to by bylo asi všechno. Doufáme, že se Vám tento krátký přehled o našich portálech líbil a ještě jednou děkujeme.

  • Linkuj.cz!
  • Top Články.cz
  • Jaggni to!
  • MediaBlog.cz
  • Bookmarky.cz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované položly jsou označené *

*